Viedokļi

E. Bartkevičs: Pēdējo reizi piedalos pašvaldību vēlēšanās

28. martā notika partijas „OGRES NOVADAM” kopsapulce, kuru apmeklēja vairāk nekā puse no 215 partijas biedriem. Partijas statūti paredz, ka valdes locekļu vēlēšanas notiek reizi divos gados, kā rezultātā tika ievēlēta jauna partijas valde, kuras sastāvā ir valdes priekšsēdētājs – Edvīns Bartkevičs un valdes locekļi – Kintija Sparāne, Edvards Ločmelis, Jānis Latišs, Sarmīte Kirhnere, Armands Šteinbergs, Olivers Lapčinskis, Māris Legzdiņš un Vija Kalniņa.

Jau kopsapulces laikā partijas ilggadējais priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs izteicās, ka vēlētos savā vietā redzēt jaunus, spēcīgus un gudrus cilvēkus. Arī šobrīd Bartkeviča kungs nav mainījis savu viedokli, pat pauž to konkrētāk – šīs ir pēdējās pašvaldību vēlēšanās, kurās viņš startē ar pirmo numuru.

Apspriežoties ar ģimeni, draugiem un uzticamiem partneriem, vairākkārt izvērtējot politiskos procesus, ir pieņemts lēmums – jau pēc diviem gadiem partijas vadību nodot jauniem cilvēkiem un nākamajās vēlēšanās startēt ar 20. numuru.

Edvīns Bartkevičs uzsver: „Politikā esmu vairāk nekā 20 gadus un vienmēr esmu novērtējis vēlētāju pausto uzticību, taču šobrīd ir pienācis brīdis nodot savas zināšanas un iegūto pieredzi jauniem cilvēkiem. Kuriem? Laiks rādīs, taču domāju, ka partijā ir spēcīgi, inteliģenti un darboties griboši jauni cilvēki!”